sagopa kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sagopa kajmer

sagocuyuz biz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» sagopa kajmer-aşk yok artık
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:32 pm tarafından Söd

» ceza ya diss
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:29 pm tarafından klacid14

» Dj Mic Check a.k.a Sagopa Kajmer
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:01 am tarafından Söd

» sagopa kajmer-içimdeki şeytanın ensesindeyim
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:56 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare şarkı sözleri
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:48 am tarafından Söd

» kuvvetmira
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:46 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:45 am tarafından Söd

» sagopa kajmerin ailesi
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:19 am tarafından Söd

» kuvvetmira şarkı sözler
Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:02 am tarafından Söd

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri

YazarMesaj
dj_memo

Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri   Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri I_icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 2:29 pm

Yanlış nedir? (He) Doğru nedir? (He) Yaşamın ikileminde yaşamak zorsa herkes zor insan farkımız nedir? (söyle) Korkularımızdan korkmanın bilinç altına in bakalım Orda biraz dur bakalım korku nedir? (Sana göre korku nedir?) Büyümek fikri yoktu aklımda bundan 10 yıl önce Nerden bilebilirdim hayat zormuş 10 yıl sonra Sürekli koşar gülerdim ben bundan 10 yıl önce Ne olacağı bilinmez akar zaman 10 yıl sonra LEADRİ Siz içlerinde kalbimin direklerinde bayrak açtınız Yüreklerimde mutluluk kanatla saldınız semaya Rüyama göz dayanmaz itibarı yok Müdavım olmuş eller Hakkı tanımamakmı sevda? ABLUKA ALARM Günlüklerimde aylık olmuş anla Hayat dudaklarımda bir tutam reçel ya Tadar ya güya Rüyaya dalsın özlemim yolculuk var Beklenir ufukta cok yakın bir elveda KOLERA Ne sakinlik gördü yüzüm hayatımız hep curcuna Kara bulutlar hep tepemde yıldızlı beş kurdela Para kara bela olsa sen hazırda kumbara Attıgın taşa degse bari aha surda kurbaga Gülme gevrek gevrek Elde etmek ebelemekmi? Emek gerekli Ben rap experi taştan cıkarır ekmegi Kırık kanatla kelebeginde bir günlükmüş gorecegi Elem eder zuhur eden bulur hedef heder olur ZET Erdim sandım cok yakındık ancak ben bir erdim Kırılgan olmak tek derdim duyguları serdim (bas) Şimdilerde cok pişmanım boşunaymış her yas Gönlü yek zet mahlas... aynen Anlat yüregime damlat gözyaşını damlat Alma ahımı anla parmak ucumda acı Bu kaçıncı suskunlugum tebessümler yalancı Kanattıgın yeter artık açma yaramı kapa SAVAŞ İstemezsen mermi at ve kurtul back'lerinden Anladımki üstad tek yürek ve kelebek oldu uctu bye Söndü gözlerim kısıktı bir zaman ve baktı dozların içinde Kaybolan bu iyi niyetti hay hay Rapte takla attı kozlarımla birlik oldu Pozlarım içinde kaybolan bu ölçülerde hep balistik KAFİLE TÜRK RAP KARMA RAFFİNE,ZET,KOLERA,ABLUKA ALARM,LEADRİ,SAVAŞ ve SAGOPA KAJMER SAGOPA KAJMER Bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansız bir dert tipi Geçmiş dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemiş yarından hepmi sikayetciyiz biz Derdime çare baytarım yok Dengeme destek tutki durayım Safak güneşin fermanı Geçer acı tatlı sayılı zamanın sancısı Ama... Melek bir yandan Şeytan bir yandan Başım zindan yokluk var bu kacıncı şikayetim bilmem?
http://www.rapgame.yetkinforum.com

Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - 24 Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Bir Var Bir Yok Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Çaçaron Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Kan Mevsimi Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Rak Ben Adam Şarkı Sözleri,