sagopa kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sagopa kajmer

sagocuyuz biz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» sagopa kajmer-aşk yok artık
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:32 pm tarafından Söd

» ceza ya diss
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:29 pm tarafından klacid14

» Dj Mic Check a.k.a Sagopa Kajmer
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:01 am tarafından Söd

» sagopa kajmer-içimdeki şeytanın ensesindeyim
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:56 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare şarkı sözleri
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:48 am tarafından Söd

» kuvvetmira
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:46 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:45 am tarafından Söd

» sagopa kajmerin ailesi
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:19 am tarafından Söd

» kuvvetmira şarkı sözler
Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:02 am tarafından Söd

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri

YazarMesaj
dj_memo

Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri   Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:49 am

Velhasil rapin oglu gecimsiz hakkimda bildikleriniz bicimsiz bilemem neden yapitlariniz celimsiz densiz basliklara yorum gereksiz hepinizin sago bilgisi yetersiz vitaminlerimle bugune geldiniz bassline'i kulagina bas bu adam isi rast getirir pas rapin enjektesi damarina copypaste shit, git kapi kapi yardim dilen it, pesimist beat bu benim battlerhyme icin sahiri yunus yasli gezegen bul bit, parmaklarini git eksik kalemine saril agla rap bebegimdir tam 7 yasinda miz mizlarinizi kalbime zimbaladigi hizla gurur icin tecavuzcu basi isteyin hislerimden *****ilin asisi ben deniz hazirladim asi, kap kasigi ac isen doyursun rapin migdeni ele basi, ekonomik poliklanik dondan sik firlarcasina dinamik olmanin anlami cekim eksikligi suphe yok bana hiphop'in hissedarini goster (goster) 23 nisan siirlerinizi kendinize seslenin. kargayi besleyin kartala kafa tutsun dissleri rafa kaldirin baris olsun. ukala kelaynak kusuna lirik atmak sattigin dostuna ozrun olum olsun tutulamayanlar yemin olsun (yemin et) aklimin odalari kinle dolsun sago olsun sagoya sagolanan beyinler defolsun art niyet bana bu yeter akitilan onca ter beter eder olumler pederle paylas nedeni bilmedigim soguk savas buzlarinizla haslamakta beyin hucrelerim yavsamakta super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch numay isgala isgal gerek duymadi hic ben raperken bosalirim pic [x2]
[kolera] ... ... ... ... ... ...
[sagopa kajmer]
gordugum filmin adi cehalet atesi muhalefetse yarim olsun ceyrek nakabul masarraat bilegi bukemedi buklum boyunlar onunu mu goremedi? sago rapin en kalin ansiklopedisi ac sayfalarimi kari$tir belliki adabini ustura cellat bu hayat edebini yapma tasi berhayatla ta$$ak olmaz evlat bu mulakat sakatat gibidir (igrenc) ve gereksiz takla at, yerine gelsin beynin cocuklarinizi muziklerimle besleyin bazen istemeden hislerim gergin, hicvin tanrisi sago k vitamini sen misin? konu$ma sukut et adam bilemesin. 94'un kokmu$ gangaster rapiyle 10 sene geriye mi ta$iycan lan bizi sahte dumbul, hayat nedir senin icin elindeki bicakla anca ekmek kesersin yalan nefersin mikron yere hizla devrilsin ki$ilik geli$sin, beni dissleyen dilini e$$ek arisi siksin.. super sperm mista sago logo hiphop altina imza bitch numay isgala isgal gerek duymadi hic ben raperken bosalirim pic [x2]
http://www.rapgame.yetkinforum.com

Sagopa Kajmer - Süper Sperm Ft. Kolera Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Sagopa As Kolera Ft. Kolera Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Süper İkili Şarkı Sözleri,
» Sagopa Kajmer - Bir Var Bir Yok Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - 24 Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Hoşçakal Şarkı Sözleri