sagopa kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sagopa kajmer

sagocuyuz biz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» sagopa kajmer-aşk yok artık
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:32 pm tarafından Söd

» ceza ya diss
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:29 pm tarafından klacid14

» Dj Mic Check a.k.a Sagopa Kajmer
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:01 am tarafından Söd

» sagopa kajmer-içimdeki şeytanın ensesindeyim
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:56 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare şarkı sözleri
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:48 am tarafından Söd

» kuvvetmira
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:46 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:45 am tarafından Söd

» sagopa kajmerin ailesi
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:19 am tarafından Söd

» kuvvetmira şarkı sözler
Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:02 am tarafından Söd

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri

YazarMesaj
dj_memo

Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri   Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:41 am

SAGOPA VERSE
SİGARAMIN DUMANINI KISKAN, DEVRAN DÖNER DURUR SABIR AN, YOK OLMASAN DA SAKLAN UTANMASAN DA ARLAN, VE HER ZAMAN BULDUĞUN EN KÜÇÜK İNE SAKLAN. NERDE ÇOKLUK ORDA HAİNE TOKLUK,YALNIZ KAL VE AKLAN !... MELEK YANAKLARIMDA,KELEK KADER ATAKLARINDA AYAK BATAKLIKLARDA. ECEL KONAKLARINDA ELEM ELİMİ BIRAKMAMAKTA. DÜNÜM YARINIMI SORGULAMAKTA. BU YÜZDEN KALEM SAYFANIN ŞAKAKLARINDA. İNSAN RABBIN BEBEĞİ,HEPSİNİN TOPLAMI BİR SÜRÜ GÖRMESEKTE BAŞIMIZDA BİR ÇOBAN DER-DURUR ''YÜRÜ !...'HAYAT EN YAKIN DOSTUMDUR, HEP YANIMDA YÜRÜR. BİRGÜN BENİ TERKETSE KEMİKLERİM ÜZÜNTÜDEN ÇÜRÜR. İNANÇ BİR TARLADIR,HEDEFİ OLANLARIN SÜRDÜĞÜ. GÜLMEK BİR MÜKÂFATTIR,AĞLAYAN GÖZLERİN GÖRDÜĞÜ. ÖLÜM BİR KARANLIKTIR,TÜM IŞIKLARIN SÖNDÜĞÜ. MADALYON 2 TARAFLIDIR ,İYİ VE KÖTÜNÜN BÖLDÜĞÜ. BİLGİLERİMİZ SİS.....KAYBOLUR BATAN GÜNEŞ GİBİ. AKIL İNZİVAYA ÇEKİLİR,BİRGÜN TERKEDİP GİDER BİZİ. SEVGİ TUTUKLU BİR KRAL,ESARETTEN BEZMİŞ MEĞER. AŞK BİR MÜLTECİ ,GÖÇÜP GİDER ,BİLMEZ DEĞER. NAKARAT FERİ KAÇMIŞ 2 GÖZ,BİRBİRİNE SARILMIŞ 2 TİTREK DUDAKTAN İBARET SURATIM. (YARDIM ÇAĞIR!....) KURTARIR BEDENİ ELBET BİRİLERİ YA. KÜRDAN KOLLAR AĞIRLIĞINDAN EZİLİR,DOKUNSALAR AĞLARIM,AĞRISI FERYAT. (TAHAMMÜLSÜZÜM !...) DİNDİRİR ACINI ELBET BİR MELEK YA.
MOZOLE MIRACH VERSE
Huzur özür dilemeli bana uğramadığı her gün için gurur affetmeli ona sadık olamadım tek eksiğim belki buydu yazdıklarımı dinlenecek hale getiren zehri tatmak gerekir bazen bilki senin elinden... derdi anlamakmı yoksa bilmemekmi fayda yoksa tek bi şansın olsa fişini çekememekmi fayda nerde? zorda olsa irade sende hakim her bi hücreme kilit sinirlerimde kazılı nefretimle... yıldızlardan birine dokunabildim bu akşam kararsızım gizlenmiş gecenin karanlığında o siyahıyla ansızın kör bakar o gözleri ve yolu uzundur besbelli... canı yanar acır teni kanı akar siler teri.... bu kalbi tek kelepçe iki bilekte bir dilekce olsa çehre solgun çevre hezeyan devre hüsran hicran kovsa fobileri ve yoksa imkan elde git ileri... kurtarır bedeni elbet birileri ya..
http://www.rapgame.yetkinforum.com

Sagopa Kajmer - Kürdan Kollar - Ft. Mozole Mirach Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Bir Var Bir Yok Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - 24 Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Terapi Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Ne Bilirsin Şarkı Sözleri