sagopa kajmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sagopa kajmer

sagocuyuz biz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» sagopa kajmer-aşk yok artık
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:32 pm tarafından Söd

» ceza ya diss
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:29 pm tarafından klacid14

» Dj Mic Check a.k.a Sagopa Kajmer
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:01 am tarafından Söd

» sagopa kajmer-içimdeki şeytanın ensesindeyim
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:56 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare şarkı sözleri
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:48 am tarafından Söd

» kuvvetmira
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:46 am tarafından Söd

» kolera-şekerpare
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 9:45 am tarafından Söd

» sagopa kajmerin ailesi
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:19 am tarafından Söd

» kuvvetmira şarkı sözler
Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 11:02 am tarafından Söd

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri

YazarMesaj
dj_memo

Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri   Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 10:52 am

Derin Darbe Rap Ter kokar bu yılların ve şer yaşar Bu mahrumiyet sebebi var mı? İçtimaya çağırır tanrı Top yekün değişir tavrı Tek ayak çukurda Secdeye eğil bakalım eğil Ah benim etten çakalım Babamdan devraldığım ilk arabam terlikti Dört dikişlik girişmekti kabahatin hak adaleti Bak oynadıkça bozulur insanın sukuneti Minnettar olamadım gecikti kıymetim (evet) Dürüst bu rapim peynir zeytin gibi Elini öpmen gerekmez Öptüren çeker mi ilgini? Bilmem silgini kaç kez kullanırsın? Ömür boyunca dört yapraklı gonca bulamayınca nal takıp gezermisin? Rutince bugünümü katladım ikiye uçak yaptım Attım ileriye rigayik şeyler yazdım arasına Resenler bastı darasına devirdi güneşi Renk verdi karanlık rehavet çöktü koydum noktayı... Sinirlerim donmuş hava soğuk Apansız bir hastalık bu lirik yazmak Mürekkebimin ateşi çıkmış Islak kağıtla yatıştırma eylemindeyim Az sonra geçer umarım Şu an tam demindeyim Keplerin pençesine bağlı Kelamların ağlamaklı uçar gelir kekeç diline dolanır siftinirse Sırtım sırtarır yere gelmeyeciğine söz verir Saplarım kalemi kağıda yazarım Rezerve edilmiş tüm hatalar reval gününü bekleyecek ve sıkmayacaktır canını Sır olarak kalacaktır belki de Tekin olsun için dışına taşmasın Yaşın tesir etsin bu cihana Tezkerelerde can vermesin Okyanusta kaybolan bir kuş gibiyim Yüce kanatlarım ecele doğru çırpınır ve geriye dönüşü yok bu yolun! Çıldırır dalga tongadır Ton ton dedelerim manga olsa ruhu kurtarabilir mi? sanmam NAKARAT Hezeliyak değil real-i rabbani muhim üç sefil hicvardan Yaprağa akar kardan yaşlar hava buz kirpiklerim don tutar x2 SAGO Rap Bu yumruğun beynine saplanma ihtiyacı var Kamufle et kendini RAP canavar! Kumsallara kum sat Rüyamlarımdaki cennet tarlasına yağan yağmur Sago samsun 19 mayıstan istanbul köprüsüne ordan kutsal kapıya (yallah) Düşüncelerin aylak aylak gezer Melodilerime akarken bu gözyaşı Selülitli istanbul caddelerine damlar Yerinde olsam sudan kafamı çıkarır yaşamak adına nefes alırdım Evet bunu yapardım... Affedilmeyi haketmesemde Dilimde aynı saatte aynı dualar var Değişen doğrulara kalıcı yanlışlar yapmak akıl kârı değil Entrika saldıraların kulaklarımı gıdıklasın Kimin önce vurduğundan öte kimin sert olduğu önemli Bomba kadar paniktin Köprüaltında yazdığım şiiri dereye kağıttan uçak yapıp attım Zamanı kendi elinde tutmaya çalıştığın için Ne yazıkki ellerini kırdım Hezeliyak değil real-i rabbani muhim üç sefil hicvardan Yaprağa akar kardan yaşlar hava buz kirpiklerim don tutar x2
http://www.rapgame.yetkinforum.com

Sagopa Kajmer - Üç Sefil Şair Şarkı Sözleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Bir Var Bir Yok Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - 24 Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Terapi Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Kafilesinppet Şarkı Sözleri
» Sagopa Kajmer - Ne Bilirsin Şarkı Sözleri